
Компонентная автоакустика 13см 3Ома Voice E52C
- Готово к отправке
- Код: 76351
2 600 ₴/пара
Акустика которая хорошо играет сильный бас !
Акустика, що змусить вас по-новому сприймати звук в автомобілі! Завдяки опору 3 Ом, наші динаміки гарантують ідеальне відтворення звуку від магнітоли чи слабопотужних підсилювачів.
Мідбас: Поліпропіленова мембрана з гумовим підвісом забезпечує потужний бас та збалансоване відтворення середніх частот. Кошик з додатковими вентиляційними отворами та потужна магнітна система гарантує оптимальне охолодження та ефективну роботу динаміків.
Високі частоти: твітери з шовковою мембраною на неодимовому магніті мають відмінні звукові характеристики та широкий діапазон частот.
Максимальна гнучкість: В комплекті 4 кросовера - 2 для НЧ динаміків і 2 для ВЧ, що максимізує гнучкість установки. Наприклад, коли високочастотний динамік розміщений на стійці або в торпедо, а низькочастотний - у дверях. Крім того, кросовери мають компактний розмір, що полегшує їх монтаж.
Технічні характеристики:
- Типорозмір, дюйм: 130 мм (5.25").
- Потужність (RMS/Максимальна): 60 Вт / 120 Вт.
- Діапазон частот: 60 ~ 22 000 Гц.
- Чутливість (SPL): 90 дБ.
- Опір котушки: 3 Ом.
- Матеріал підвісу: Бутилкаучук.
- Матеріал дифузора: Поліпропілен.
- Твітер: 25 мм шовкові неодимові твітери.
- Монтажний діаметр: 115 мм.
- Монтажна глибина: 54 мм.
Упаковка:
- Доп. комплектація: Захісні сітки
- Кількість в укаповці: 2шт (пара)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VOICE |
| Импеданс | 3 Ом |
| Встроенный усилитель | Нет |
| Корпус сабвуфера | Нет |
| Количество динамиков | 4 шт |
| Количество полос | 2 |
| Максимальная мощность | 120 Вт |
| Максимальный диапазон частоты | 22000 Гц |
| Материал магнита | Неодим |
| Минимальный диапазон частоты | 60 Гц |
| Номинальная мощность | 60 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Компонентная АС |
| Типоразмер | 5" |
| Форма | Круглая |
- Цена: 2 600 ₴/пара








